Tłumaczenia i lokalizacja

Wszystkie języki

Możesz u nas zamówić tłumaczenie na każdy język! Chociaż na świecie używa się ok. 7 tysięcy języków, zauważyliśmy, że polscy przedsiębiorcy najchętniej zamawiają tłumaczenia na kilka języków najbliższych nam kulturowo i geograficznie. Chcemy, aby polskie firmy miały szanse dotrzeć ze swoją ofertą na Wschód i na Zachód, dlatego naszym sztandarowym produktem są tłumaczenia na angielski i rosyjski. To właśnie na tych językach znamy się najlepiej, cały nasz zespół biegle się nimi posługuje, a ponadto utrzymujemy kontakty z naszymi partnerami z Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych i Rosji.

Tłumaczenia na angielski

Język angielski stał się nowym językiem międzynarodowym. Posługuje się nim ponad 330 milionów osób na całym świecie! Posiada on status języka urzędowego w wielu krajach i organizacjach międzynarodowych. Tłumaczenia na angielski to jedna z najpopularniejszych usług w branży tłumaczeniowej. Dzięki przetłumaczeniu strony internetowej, oprogramowania, aplikacji, materiałów reklamowych i wszelkich innych tekstów na język angielski Twoja firma wejdzie na globalny rynek.

Tłumaczenia na rosyjski

Język rosyjski otwiera możliwości wymiany handlowej z państwami za naszą wschodnią granicą. Wiele firm już zrozumiało, że oferta w języku angielskim nie dotrze skutecznie do klientów z Rosji, Białorusi, Kazachstanu, Azerbejdżanu i wielu innych państw „Eurazji”. Tłumaczenia na język rosyjski to absolutna konieczność. Warto przetłumaczyć swoją stronę internetową na rosyjski, bo liczba osób, które się nim posługuje, to niemal 300 milionów. Wiele polskich przedsiębiorców już świetnie sobie radzi na tym ogromnym rynku – dołącz do nich!